o nas

Drivemat to marka szkoleniowa powołana do życia przez grupę Polski Event. Zajmujemy się szkoleniami kierowców w transporcie drogowym od wielu lat. Przez ten czas zaufało nam kilka tysięcy klientów, którzy do dzisiaj chętnie korzystają z naszych usług. Wypracowaliśmy własne „know how” w obszarach związanych z transportem: technika jazdy, szkolenia flotowe, jazda defensywna, ecodriving, logistyka, spedycja, pierwsza pomoc.
Organizujemy kursy i szkolenia dla klientów indywidualnych, firm oraz organizacji publicznych. Pozycję lokalnego lidera w branży szkolenia kierowców zawodowych zbudowaliśmy tytaniczną pracą i ciągłym doskonaleniem warsztatu. Nasi klienci budują przewagę konkurencyjną poprzez wiedzę i umiejętności. Pomagamy w zdobywaniu wysokich kompetencji, dlatego z naszych usług korzystają największe firmy transportowe.
Zgodnie z naszą misją dzielimy się wiedzą i umiejętnościami, żebyś mógł zostać profesjonalnym kierowcą! Wysokie kwalifikacje i świadomość drogowa podnoszą bezpieczeństwo na drodze.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów od szkoleń w kraju. Na bieżąco organizujemy kursy i szkolenia:

kwalifikacja wstępna

kwalifikacja wstępna przyśpieszona

kwalifikacja wstępna uzupełniająca

kwalifikacja wstępna uzupełniająca przyspieszona

Zapraszamy z Oświęcim, Brzeszcze, Zator, Kęty, Wadowice, Andrychów, Tychy, Chrzanów, Chełmek, Bieruń, Libiąż, Pszczyna

– szkolenie okresowe

– pierwsza pomoc

Zajęcia realizujemy w dogodnych dla kursantów terminach. Wykorzystujemy e-learning oraz inne nowoczesne metody nauki w celu lepszego przyswajania wiedzy. Zajęcia praktyczne realizujemy na nowoczesnych samochodach ciężarowych i autobusach. Jazdę w warunkach specjalnych ćwiczymy na prawdziwej płycie poślizgowej. Przygotowujemy do realnych warunków drogowych i pracy w zawodzie kierowcy.

Zostań liderem w swojej branży. Zaufaj nam i skorzystaj z naszych usług.
Zaufali nam