DRIVEMAT

O NAS

Drivemat to marka szkoleniowa powołana do życia przez grupę Polski Event. Zajmujemy się szkoleniami kierowców w transporcie drogowym od wielu lat. Przez ten czas zaufało nam kilka tysięcy klientów, którzy do dzisiaj chętnie korzystają z naszych usług. Wypracowaliśmy własne „know how” w obszarach związanych z transportem: technika jazdy, szkolenia flotowe, jazda defensywna, ecodriving, logistyka, spedycja, pierwsza pomoc.
Organizujemy kursy i szkolenia dla klientów indywidualnych, firm oraz organizacji publicznych. Pozycję lokalnego lidera w branży szkolenia kierowców zawodowych zbudowaliśmy tytaniczną pracą i ciągłym doskonaleniem warsztatu. Nasi klienci budują przewagę konkurencyjną poprzez wiedzę i umiejętności. Pomagamy w zdobywaniu wysokich kompetencji, dlatego z naszych usług korzystają największe firmy transportowe.
Zgodnie z naszą misją dzielimy się wiedzą i umiejętnościami, żebyś mógł zostać profesjonalnym kierowcą! Wysokie kwalifikacje i świadomość drogowa podnoszą bezpieczeństwo na drodze.
Szkolenie Okresowe Szkolenia